Pewna siebie młoda uśmiechnięta kobieta, zadowolona z efektu leczenia Canestenem

O marce Canesten

Naszą misją jest uwalnianie kobiet na całym świecie od problemów, jakie wywołują infekcje intymne. Wierzymy, że każdy powinien cieszyć się komfortem życia oraz pewnością siebie.

Angażujemy się w tworzenie pewnych i innowacyjnych rozwiązań opartych na metodach naukowych oraz wspieramy cię wiedzą ekspercką, żeby oddać ci kontrolę nad twoim zdrowiem intymnym.

Struktura chemiczna klotrymazolu

Nauka leży w naszym DNA

Na świecie jesteśmy znani jako eksperci w dziedzinie grzybicy od lat sześćdziesiątych XX wieku, kiedy to profesor Karl Heinz Büchel, naukowiec pracujący dla firmy Bayer, dokonał prawdziwego przełomu. Opracował klotrymazol, aktywny składnik przeciwgrzybiczy. Kilka lat później klotrymazol został zarejestrowany w Niemczech i trafił na rynek pod nazwą Canesten. Jako pierwsi stworzyliśmy oryginalne produkty oparte na klotrymazolu, które nie tylko leczą infekcje grzybicze, ale też zwalczają ich przyczyny.

Mamy na koncie wiele badań i prób klinicznych, a nasze metody i wysokie wewnętrzne standardy zapewniają ci produkty o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ale to nie koniec naszej historii.

Nieustannie ulepszamy i tworzymy produkty najlepsze w swojej kategorii.

Znak Canesten - marki produktów przeciw grzybicy o najlepszej sprzedaży na świecie.

Naszym celem jest pomoc każdej kobiecie cierpiącej na grzybiczą infekcję intymną. Mając zaplecze 40 lat badań, doświadczeń klinicznych i międzynarodowej wiedzy naukowej nieustannie tworzymy i wprowadzamy na rynek światowy najlepsze w swojej klasie rozwiązania, które pozwalają diagnozować, leczyć i zapobiegać infekcjom intymnym. Dziś nadal staramy się ulepszać nasze produkty, ponieważ chcemy wzbogacać je o nowe odkrycia naukowe. Naszym zdaniem profesor Büchel i jego zespół pionierów byliby z tego dumni.

Wierzymy, że dzięki temu jesteśmy marką numer 1 na świecie* w dziedzinie zwalczania grzybicy stref intymnych.

*Nr 1 sprzedaży na świecie w kategorii produktów ginekologicznych przeciwgrzybiczych; sprzedaż wartościowa w euro, dane za rok 2020 wg Nicholas Hall’s global OTC data base DB6.

Młoda uśmiechnięta kobieta w marynarce w pozie ze skrzyżowanymi rękoma, zadowolona z leczenia produktem Canesten

Ulga w dolegliwościach grzybicy pochwy

Canesten

1 kapsułka dopochwowa miękka i aplikator

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.